از سکه تو کوییز چه استفاده‌هایی میشه کرد؟

۳۰ بهمن ۱۳۹۷

تو کوییز شما میتونید با انجام کارهایی مثل بردن حریفتون تو بازی، بردن بازی گروهی، معرفی دوستاتون به بازی، دیدن ویدیو، طرح‌کردن سوال جدید و یا تموم کردن چالش‌ها سکه دریافت کنید. ولی شاید براتون سوال شده باشه که این سکه‌ها کجا بدرد می‌خورن؟ در ادامه مطلب براتون توضیح می‌دیم که چطور می‌تونید از سکه‌هاتون تو بازی استفاده کنید:


۱. استفاده از راهنماهای بازی

بعضی وقتا سوالا ممکنه پیچیده باشن و جواب اونارو ندونی، اینجور مواقع می‌تونی از راهنماهای بازی موقع جواب دادن به سوال کمک بگیری. ۴ تا راهنما تو بازی وجود داره که شامل حذف دو گزینه، انتخاب دو گزینه، دیدن درصد آرای مردم و زمان اضافه میشه.

حذف دو گزینه

با انتخاب این راهنما، دو گزینه غلط حذف میشه و می‌تونی از بین دو گزینه باقی مونده جواب رو انتخاب کنی.

انتخاب دو گزینه

با انتخاب این راهنما، می‌تونی دو گزینه‌ای که فکر می‌کنی جواب درست بین اوناست رو انتخاب کنی.

دیدن درصد آرای مردم

با انتخاب گزینه دیدن درصد آرا مردم و دیدن جوابای بقیه کاربرا، می‌تونه راهنمای خوبی برات باشه!

زمان اضافه

با زدن روی زمان‌سنج می‌تونی زمان پاسخ‌گویی به سوال رو بیشتر کنی.


۲. استفاده از بازی نامحدود

تا حالا شده که حریفت دستشو دیر بازی کنه و معطل اون بشی؟ تو بازی‌های انفرادی، می‌تونی هم‌زمان با ۵ نفر مسابقه بدی، اما این تعداد برای کوییزبازای حرفه‌ای کافی نیست و اونا معمولا از بازی نامحدود استفاده می‌کنن. بازی نامحدود این قابلیت رو به تو میده تا بتونی هرچقدر که دوست داری، بازی هم‌زمان با حریفات شروع کنی و دیگه منتظر این‌که حریف دستشو بازی کنه نیستی! برای فعالسازی بازی نامحدود کافیه تو صفحه اصلی بازی، دکمه بازی نامحدود رو بزنی. اعتبار بازی نامحدود تا پایان همون روزه (۱۲ شب) و با رفتن به صفحه اصلی تو بازی؛ دکمه نارنجی رنگ بازی نامحدود؛ مدت زمان باقی‌مونده از بازی نامحدود مشخص شده.


۳. ساختن آواتارهای دلخواه تو بازی

می‌تونی تو بازی با رفتن به فروشگاه بازی و بخش انتخاب آواتار، از بین آواتارهای مختلف، آواتار دلخواه خودتو بسازی! با ساختن آواتار جدید میتونی متفاوت از بقیه کوییزبازا بشی.


۴. استفاده از شتابدهنده

تو کوییز با انجام هر بازی، علاوه بر سکه، تجربه هم کسب می‌کنی و با افزایش تجربه، سطحت تو بازی بالا میره. همون طور که می‌دونی، برای ساخت گروه یا شرکت کردن تو بازی گروهی نیازه تا سطحت حداقل ۶ باشه. اگه هنوز سطحت به ۶ نرسیده، می‌تونی با فعال‌سازی شتابدهنده، زودتر از بقیه سطحت رو بالا ببری! هر شتابدهنده دارای دو بخش مدت زمان اعتبار (۱ روز، ۳ روز، ۷ روز) و ضریب افزایش تجربه (۱.۵برابر، ۲ برابر، ۲.۵ برابر) هست که می‌تونی با رفتن به فروشگاه بازی، هرکدوم از اونا رو فعال کنی. بعد از فعال‌سازی شتابدهنده، با رفتن به صفحه اصلی تو بازی، در گوشه‌ی بالا سمت راست، گزینه ⚡️ برات فعال شده و با کلیک رو اون می‌تونی از مدت زمان باقی‌مونده از شتابدهنده خبردار بشی.


۵. شروع مجدد بعضی چالش‌ها

ما تو کوییز به طور هفتگی چالش‌های مختلفی برگزار می‌کنیم که بعضی از این چالش‌ها برای شروع مجدد، نیاز به بلیت ورودی دارن که با استفاده از سکه می‌تونی بلیت ورودی اونا رو تهیه کنی.


۶. ساخت گروه

برای ساختن گروه، کافیه تو صفحه اصلی بازی، به بخش بازی گروهی بری و گزینه‌ی ساخت گروه رو انتخاب کنی. برای ساختن گروه احتیاج به ۱۰۰۰ سکه داری و می‌بایست حداقل سطحت تو بازی ۶ و یا بیشتر باشه.


۷. تهیه بلیت بازی گروهی

برای شرکت‌کردن در بازی‌های گروهی می‌بایست بلیت بازی گروهی رو تهیه کنی که اینکار با اهدا سکه به گروه انجام می‌گیره. هر بلیت بازی ۵۰ سکه نیاز داره که علاوه بر اون ۱۰ تجربه هم کسب می‌کنی.


۸. انتخاب موضوع جدید

تو بازی انفرادی با حریفت، موقعی که نوبت تو برای شروع سواله، اگه از سه موضوع پیشنهاد داده شده خوشت نیومد، می‌تونی با استفاده از ۸۰ سکه، موضوعات پیشنهادی رو عوض کنی.


۹. شروع لیگ ستاره

لیگ ستاره بازی گروهیه که تو مدت ۱ ساعت باید به ۱۲ تا سوال جواب بدی و نفرات اول تا سوم سکه و تجربه دریافت می‌کنن. برای شروع لیگ ستاره نیاز به ۱۵ سکه داری.


۱۰. بازی فعال اضافه

می‌تونی همزمان ۵ تا بازی انفرادی و لیگ ستاره فعال داشته باشی. برای افزایش این تعداد می‌تونی با استفاده از ۷۵ سکه، بازی اضافه جدید رو شروع کنی.QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط