دیگر نیازی به سکه‌ی ورودی نیست: کوتاه از آخرین تغییرات «لیگ ستاره»

۲۱ خرداد ۱۳۹۸

جدیدترین به‌روزرسانی کوییز آو کینگز، چند روزی است که در مارکت‌های اندرویدی در دسترس قرار گرفته و نسخه‌ی iOS‌ آن نیز به‌زودی عرضه خواهد شد. یکی از تغییرات این به‌روزرسانی، مربوط به حالت بازی «لیگ ستاره» است که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت.


پیش از این و در بلاگ کوییز آو کینگز از تغییرات جدیدترین به‌روزرسانی بازی برایتان نوشتیم. اضافه شدن حالت‌های جدید بازی از جمله «کوییز رکورد» و چالش زنده‌ی «کوییزشو»، از جمله بزرگ‌ترین تغییرات بازی در به‌روزرسانی جدید هستند. علاوه بر این، یک دارایی جدید نیز به بازی اضافه شده است که از آن تحت عنوان «قلب» یاد می‌شود.


به‌دنبال این تغییرات، لیگ ستاره هم دچار تغییراتی شده است. مهم‌ترین تغییر، حذف «سکه‌ی ورودی» خواهد بود. از این پس کوییزبازها بدون نیاز به سکه‌ی ورودی و با استفاده از «قلب» به لیگ ستاره وارد می‌شوند. هم‌چنین از این به بعد، محدودیتی برای شرکت در لیگ ستاره وجود ندارد و دیگر خبری از سقف ۱۵ بازی مجاز نخواهد بود. علاوه بر این، جدول جوایز سه نفر اول هر لیگ ستاره نیز به شرح زیر خواهد بود:


نفر اول: کاپ طلایی ستاره + ۶۰ سکه

نفر دوم: کاپ نقره‌ای ستاره + ۴۵ سکه

نفر سوم: کاپ برنزی ستاره + ۳۰ سکه


شایان ذکر است که امتیاز تجربه‌ی لیگ ستاره، هیچ تغییری نکرده و طبق روال نسخه‌های پیشین خواهد بود.


همین الان میتونی آخرین نسخه کوییز رو از فروشگاه‌های زیر دریافت کنی تا بین اولین نفراتی باشی که از جدیدترین قابلیت‌ها و ویژگی‌ها استفاده می‌کنند!منبع:
Quiz of Kings
QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط