جدیدترین نسخه کوییز آو کینگز با کلی ویژگی هیجان‌انگیز منتشر شد!

۱۳ بهمن ۱۳۹۷

ما به طور منظم برای کوییز آو کینگز آپدیت‌های ماهانه منتشر می‌کنیم. بعضی از این تغییرات نیاز به بروزرسانی برنامه نداره و به محض اعمال تغییرات، برای همه‌ی کاربران قبل دسترسی و دیدنه. اما برای دیدن بعضی از تغییرات و استفاده از ویژگی‌های جدید، نیاز به بروزرسانی نسخه بازی هست.

تو جدیدترین بروزرسانی بازی که همین امروز منتشر شده، کلی تغییرات ویژگی‌های جدید به بازی اضافه شده. با ما همراه باشید تا از آخرین ویژگی‌های جدیدی که تو نسخه جدید به بازی اضافه شده باخبر شید:


۱. اضافه‌شدن صفحه رویدادها

دیگه با درخواست‌های دوستی و بازی انفرادی مکرر موقع بالا اومدن بازی، خداحافظی کنید! با اضافه‌شدن صفحه رویدادها، دیگه بخش درخواست دوستی و اخبار چالش‌ها و مسابقات از هم جدا شده و اینجوری دیگه از مسابقه و رویدادی جا نمی‌مونی. برای دسترسی به صفحه رویدادها کافیه رو آیکون نامه در بخش بالای بازی کلیک کنی و تمام خبرها رو یه جا و هروقت که دلت خواست مشاهده کنی.


۲. اضافه‌شدن امکان تبلیغات گروه یا فرد در بازی گروهی

شما پیشنهاد دادید، ما هم اضافه کردیم! دیگه لازم نیست تو فضای خارج از بازی دنبال هم‌گروهی باشی، کافیه از ویژگی تبلیغات بازی گروهی استفاده کنی تا بهترین هم‌گروهی رو عضو گروهت کنی یا گروه دلخواهت رو پیدا کنی! با این قابلیت دیگه کلی بار از دوش مدیر و معاون‌های گروه برای پیداکردن عضو جدید برداشته میشه و کسایی که گروه ندارن هم خیلی راحت‌تر گروه پیدا میکنن.


۳. پشتیبانی از جدیدترین نسخه اندروید

با این آپدیت پشتیبانی از اندروید نسخه ۹ هم به بازی اضافه شده تا هیچ دستگاه جدیدی بی کوییز نمونه!


۴. رفع مشکلات جزئی و افزایش کارایی

تو هر آپدیت ما یسری ایرادات جزیی رو برطرف می‌کنیم و کارایی بازی رو بهبود میدیم تا تجربه کاربری بهتری رو برای شما رقم بزنیم. این اتفاق تو این آپدیت هم افتاده و برخی از مشکلاتی که بیشتر گزارش داده میشدن، در این نسخه رفع شده.


همین الان میتونی آخرین نسخه کوییز رو از فروشگاه‌های زیر دریافت کنی تا بین اولین نفراتی باشی که از جدیدترین قابلیت‌ها و ویژگی‌ها استفاده می‌کنند!QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط