بزرگ‌ترین به‌روزرسانی کوییز آو کینگز منتشر شد؛ همین حالا بازیتو بروز کن

۱۳ خرداد ۱۳۹۸

تو جدیدترین بروزرسانی کوییز آو کینگز، کلی تغییرات ویژگی‌های جدید به بازی اضافه شده. با ما همراه باشید تا از آخرین ویژگی‌های جدیدی که تو نسخه جدید به بازی اضافه شده باخبر شید:


همین حالا بازیتو بروز کن تا بین اولین نفراتی باشی که از جدیدترین قابلیت‌ها و ویژگی‌ها استفاده می‌کنند!ویژگی‌های جدید این نسخه:

رکورد بزن و جایزه ببر

همه‌ی کوییزبازا، تشنه‌ی رقابتن. حالا این رقابت می‌تونه تو زندگی روزمره و کل کل با دوستات سر تیم‌های محبوب‌تون باشه یا هر چالش دیگه‌ای. اما با «کوییز رکورد»، هر روز رقابتی نفس‌گیر بین تو و دوستات و بقیه بازیکن‌ها وجود داره. تو هر روز می‌تونی رقیب خودت باشی و از دیروزت بهتر بشی. برای شروع رکورد، باید از «قلب» استفاده کنی که هر روز ۵تا به رایگان دریافت خواهی کرد. تو رکورد با جواب دادن متوالی به سوال‌ها سطحت میره بالاتر و با افزایش سطح، میزان جایزه دریافتی هم افزایش پیدا می‌کنه. تو رکورد ۳ راکت داری که در صورت جواب اشتباه دادن به سوال، یکی از راکت‌ها رو از دست میدی. اگه به جواب سوالی هم شک داری، می‌تونی از راهنماهای موجود کمک بگیری. راهنماها شامل دیدن درصد پاسخ‌گویی مردم، انتخاب دو گزینه، حذف دو گزینه و رفتن به سوال بعد می‌شه. به ۱۰۰ نفر برتر رکورد روزانه و هفتگی، کاپ مخصوص رکورد اهدا خواهد شد که در صفحه‌ی افتخارات قابل دیدنه. هم‌چنین رکورد کل تو صفحه‌ی پروفایلت نمایش داده میشه.


چالش کوییزشو

همیشه وقتی با تعداد زیادی هم‌زمان رقابت می‌کنیم، حس هیجان اون مسابقه چندین برابر میشه. دوست داری ه‌مزمان با ده‌ها یا حتی صدها هزار نفر برای برنده شدن جایزه نهایی رقابت کنی؟ با چالش کوییزشو کافیه تو ساعت مشخصی بیای تو بازی و با جواب دادن به ۱۲ سوال تو زمان مشخص، برنده جایزه‌ی چالش بشی! تو صفحه‌ی اول بازی، دکمه چالش کوییزشو با رنگ بنفش اضافه شده که با زدن اون می‌تونی از زمان و میزان جایزه‌ی چالش باخبر بشی. برای شرکت کردن تو چالش کافیه تا تو زمان مشخص شده روی دکمه‌ی چالش کوییزشو بزنی تا وارد چالش بشی و با پاسخ درست به ۱۲ سوال، برنده باشی.


بهبود تجربه و رابط کاربری

اگه کوییز رو به‌روزرسانی کنی، از همون صفحه‌ی بارگذاری بازی متوجه تغییرات ظاهری چشم‌گیر تو بازی می‌شی. صفحه‌های اصلی بازی دست‌خوش تغییرات اساسی شدن و بقیه‌ی بخش‌ها هم به مرور ظاهر تازه‌ای خواهند گرفت. بخش پروفایل و بخش آگهی‌های گروه هم بازنگری شدن.


افزایش سرعت بازی

تو نسخه‌ی جدید حتما متوجه افزایش سرعت بازی می‌شی که شامل بهبود زمان بارگذاری بازی، پیدا کردن حریف و جابه‌جایی بین بخش‌های مختلف می‌شه.


حتما نظر خودتون رو راجع به تغییرات جدید با ما در میون بذارید تا در نسخه‌های آینده بتونیم تجربه بهتری رو براتون رقم بزنیم.


همین الان میتونی آخرین نسخه کوییز رو از فروشگاه‌های زیر دریافت کنی تا بین اولین نفراتی باشی که از جدیدترین قابلیت‌ها و ویژگی‌ها استفاده می‌کنند!منبع:
Quiz of Kings
QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط