سوالات متداول کوییزکاپ

۲۶ مرداد ۱۳۹۸

کوییزکاپ امسال در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار می‌شود. ابتدا بخش انفرادی برگزار خواهد شد که شامل دو مرحله‌ی انتخابی برای راهیابی به مرحله نهایی و فینال حضوری است. بعد از برگزاری مرحله‌ی آنلاین انفرادی، مرحله‌ی تیمی آغاز می‌شود که این مرحله نیز شامل دو بخش خواهد بود. برندگان مراحل انفرادی و تیمی، مستقیما به فینال حضوری کوییزکاپ راه پیدا خواهند کرد.

در ادامه هر یک از مراحل آنلاین را توضیح خواهیم داد:


سوالات متداول کوییزکاپ

آیا امکان تغییر ساعت مسابقه حضوری وجود دارد؟

به دلیل هماهنگی تیم برگزاری مسابقات و ظرفیت محدود سالن، امکان جابه‌جایی ساعت مسابقه وجود ندارد. از شما کوییزبازان عزیز خواهشمندیم تا با حضور به موقع به برگزاری هر چه بهتر مسابقات، کمک کنید.


چه مدارکی برای حضور در مسابقه نیاز دارم؟

اصل کارت شناسایی معتبر مانند شناسنامه، کارت ملی و گواهینامه جهت احراز هویت نیاز است.


برای شرکت در فستیوال هواداران چی کار باید بکنم؟

بعد از اتمام چالش آنلاین انفرادی و دریافت بلیت، با تکمیل فرم ثبت نام، کافیه روز دوم شهریور در محل برگزاری مسابقات حضور پیدا کنید. با شرکت در فستیوال هواداران، شانس برنده شدن جوایز متعددی شامل دو کنسول PS4 و … را خواهید داشت.


چطوری می‌تونم بلیت مسابقه‌ی حضوری کوییزکاپ رو تهیه کنم؟

با اتمام چالش های انفرادی آنلاین، در صورتی که بین نفرات برتر (۲۲۰ نفر) باشی، مستقیما به فینال حضوری راه پیدا می‌کنی. برای شرکت در مسابقه حضوری با اتمام چالش اول انفرادی و شروع چالش دوم انفرادی، بلیت مسابقه حضوری را دریافت خواهی کرد که از بین افراد شرکت کننده در مسابقه حضوری، ۳۶ نفر به فینال حضوری راه پیدا خواهند کرد.


آیا می‌تونم با اکانت نفر دیگه‌ای در کوییزکاپ شرکت کنم؟

خیر، هر فرد تنها با حساب کاربری متعلق به خود می‌تواند در کوییزکاپ شرکت کند و در صورت اثبات مالکیت حساب کاربری توسط فردی دیگر، حساب کاربری مسدود شده و کاربر خاطی از دور مسابقات حذف خواهد شد.


آیا تو کوییزکاپ امکان داره تخلفی رخ بده؟

خیر، امکان تقلب در مسابقه حضوری وجود نخواهد داشت. به دلیل این‌که در طول زمان برگزاری مسابقات، تمامی کادر اجرایی بر شرکت کنندگان نظارت دارند و در صورت تشخیص تخلف، فرد خاطی از دور مسابقات حذف خواهد شد. همچنین امکان استفاده از نسخه‌های متفرقه‌ی کوییز (شامل نسخه مود و …) در کوییزکاپ وجود نخواهد داشت و در صورت استفاده، به صورت خودکار فرد خاطی از دور مسابقات حذف خواهد شد.


آیا امکان آوردن همراه در کوییزکاپ هست؟

بله، افراد زیر ۱۸ سال می‌بایست همراه با یکی از بستگان یا آشنایان در مسابقات حضور داشته باشند.

همچنین عزیزانی که دارای معلولیت حرکتی می‌باشند، می‌توانند با همراه در مسابقات حضور پیدا کنند یا با هماهنگی قبلی، از کادر اجرایی در حین انجام مسابقه کمک بگیرند.


همین الان با نصب یا بروزرسانی کوییز آو کینگز، خودت رو برای یک رقابت هیجان‌انگیز و نفس‌گیر آماده کن!منبع:
Quiz of Kings
QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط