ترفندهایی برای افزایش سطح

۲ دی ۱۳۹۷

تا حالا شده که دوست داشته باشی سریع‌تر سطح خودتو بالا ببری؟ در ادامه ۲ روش که می‌تونه بهت تو افزایش سطح کمک کنه رو آوردیم:

۱. شتابدهنده

accelarator

تو کوییز با انجام هر بازی، علاوه بر سکه، تجربه هم کسب می‌کنی و با افزایش تجربه، سطحت تو بازی بالا میره. همون طور که می‌دونی، برای ساخت گروه یا شرکت کردن تو بازی گروهی نیازه تا سطحت حداقل ۶ باشه. اگه هنوز سطحت به ۶ نرسیده، می‌تونی با فعال‌سازی شتابدهنده، زودتر از بقیه سطحت رو بالا ببری! هر شتابدهنده دارای دو بخش مدت زمان اعتبار (۱ روز، ۳ روز، ۷ روز) و ضریب افزایش تجربه (۱.۵برابر، ۲ برابر، ۲.۵ برابر) هست که می‌تونی با رفتن به فروشگاه بازی، هرکدوم از اونا رو فعال کنی. بعد از فعال‌سازی شتابدهنده، با رفتن به صفحه اصلی تو بازی، در گوشه‌ی بالا سمت راست، گزینه ⚡️ برات فعال شده و با کلیک رو اون می‌تونی از مدت زمان باقی‌مونده از شتابدهنده خبردار بشی.

۲. بازی نامحدود

unlimited game

تا حالا شده که حریفت دستشو دیر بازی کنه و معطل اون بشی؟ تو بازی‌های انفرادی، می‌تونی هم‌زمان با ۵ نفر مسابقه بدی، اما این تعداد برای کوییزبازای حرفه‌ای کافی نیست و اونا معمولا از بازی نامحدود استفاده می‌کنن. بازی نامحدود این قابلیت رو به تو میده تا بتونی هرچقدر که دوست داری، بازی هم‌زمان با حریفات شروع کنی و دیگه منتظر این‌که حریف دستشو بازی کنه نیستی! برای فعالسازی بازی نامحدود کافیه تو صفحه اصلی بازی، دکمه بازی نامحدود رو بزنی. اعتبار بازی نامحدود تا پایان همون روزه (۱۲ شب) و با رفتن به صفحه اصلی تو بازی؛ دکمه نارنجی رنگ بازی نامحدود؛ مدت زمان باقی‌مونده از بازی نامحدود مشخص شده.


QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط