معرفی چالش‌های آنلاین تیمی کوییزکاپ

۲۷ مرداد ۱۳۹۸

کوییزکاپ امسال در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار می‌شود. ابتدا بخش انفرادی برگزار خواهد شد که شامل دو مرحله‌ی انتخابی برای راهیابی به مرحله نهایی و فینال حضوری است. بعد از برگزاری مرحله‌ی آنلاین انفرادی، مرحله‌ی تیمی آغاز می‌شود که این مرحله نیز شامل دو بخش خواهد بود. برندگان مراحل انفرادی و تیمی، مستقیما به فینال حضوری کوییزکاپ راه پیدا خواهند کرد.

در ادامه هر یک از مراحل آنلاین را توضیح خواهیم داد:


با اتمام مرحله‌ی آنلاین انفرادی کوییزکاپ، مرحله‌ی آنلاین تیمی از تاریخ ۲۹ مرداد تا ۱ شهریور شروع خواهد شد که در آن تیم‌های سه نفره، به رقابت با یک‌دیگر می‌پردازند و در نهایت ۳۲ تیم برتر به رقابت‌های حضوری و فینال کوییزکاپ راه پیدا خواهند کرد. برای رسیدن به فینال، تیم‌‌‌ها می‌بایست دو چالش تیمی را پشت‌سر بگذارند. در ادامه توضیحات چالش‌های اول و دوم تیمی را خواهید خواند. با بلاگ کوییز همراه باشید.


مسابقه‌ی آنلاین تیمی

چالش مرحله‌ی اول تیمی

در این چالش ابتدا نیاز به تشکیل یک تیم سه نفره است که برای پیدا کردن هم‌تیمی می‌توانید از دو طریق دعوت دوستان و یا حالت تصادفی استفاده کنید. چالش اول شامل ماموریت‌‌‌‌‌‌های تیمی متنوع است که با انجام ماموریت‌ها بلیت چرخش گردونه‌ی شانس را دریافت می‌کنید و شانس برنده شدن جوایز متنوعی نظیر سکه، شتابدهنده، لیوان، تی‌شرت و قاب موبایل طرح کوییزی از سایت کوییزبازار را خواهید داشت. علاوه بر بلیت گردونه، شما با انجام ماموریت‌ها امتیاز گروهی نیز دریافت خواهید کرد و با رسیدن مجموع امتیاز دریافتی اعضای تیم به ۲۰۰، چالش اول تمام می‌شود و تیم شما به چالش دوم تیمی راه پیدا خواهد کرد. هم‌چنین می‌توانید با انجام تمامی ماموریت‌ها امتیاز بیشتر و بلیت گردونه‌ی بیشتری دریافت کنید تا شانس برنده شدن خود را نیز افزایش دهید. در صورت سفارش پکیج ویژه‌ی چالش، گردونه‌ی طلایی برای شما فعال خواهد شد که در جدول زیر لیست جوایز گردونه‌ی عادی و طلایی قرار گرفته:


جوایز دریافتی در چالش گردونه
جوایز گردونه‌ی عادی جوایز گردونه‌ی طلایی
۷۵ سکه ۳۰۰ سکه
۱۰۰ سکه ۱۰۰۰ سکه
۳۰۰ سکه شتاب‌دهنده‌ی تجربه‌ی ۲ برابر ۳ روزه
۲۰۰۰ تومان اعتبار کوییزبازار شتاب‌دهنده‌ی تجربه‌ی ۲.۵ برابر ۷ روزه
شتاب‌دهنده‌ی تجربه‌ی ۱.۵ برابر ۷ روزه پکیج کوییزی شامل (۱۰۰۰ سکه+شتاب‌دهنده‌ی تجربه‌ی ۲.۵ برابر ۷ روزه)
لیوان کوییزی با طرح آواتار و اسم دلخواه (تعداد محدود) لیوان حرارتی کوییزی با طرح آواتار و اسم دلخواه (تعداد محدود)
قاب موبایل کوییزی (تعداد محدود) تی‌شرت کوییزی
۲ بلیت گردونه ۶ بلیت گردونه


چالش مرحله‌ی دوم تیمی

چالش مرحله‌ی دوم تنها برای تیم‌هایی که در چالش اول حداقل ۲۰۰ امتیاز را کسب کردند، فعال خواهد شد. تیم‌ها در قالب حالت رکورد به رقابت با یک‌دیگر خواهند پرداخت. امتیاز نهایی تیم‌ها بر اساس مجموع امتیازات رکورد سه نفر از اعضای تیم محاسبه خواهد شد. ۳۲ تیم برتر این مرحله به فینال حضوری کوییزکاپ راه پیدا خواهند کرد.


همین الان با نصب یا بروزرسانی کوییز آو کینگز، خودت رو برای یک رقابت هیجان‌انگیز و نفس‌گیر آماده کن!منبع:
Quiz of Kings
QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط