معرفی بازی هیجان‌انگیز کوییزشو

۱۳ اسفند ۱۳۹۷

میدونستی که میتونی با اطلاعات عمومی خودت پول در بیاری؟ کوییزشو بازی جدید از سازندگان کوییز آو کینگز، یک مسابقه زنده اطلاعات عمومیه که شرکت تو اون کاملا رایگانه. فقط کافیه که سر ساعت مشخص وارد اپلیکیشن کوییز شو بشی و با جواب‌دادن به ‍‍۱۲ سوال مسابقه، بدون قرعه‌کشی جز برندگان جایزه نقدی هر مسابقه باشی.


سر ساعت بیا و مسابقه بده

tv graphic

‫هر روز سر یه ساعت مشخصی بهت خبر میدیم که خودتو به مسابقه کوییزشو برسونی، فقط حواست باشه دیر نکنی‬.


سرعت عملت مهمه

stopwatch graphic

برای جواب دادن به هر سوال فقط ۱۲ ثانیه وقت داری


یک اشتباه حذفت میکنه

4 square selection

اگه به یک سوال جواب غلط بدی یا اینکه نتونی تو فرصتی که داری جوابی بدی از مسابقه اون شب کوییز شو حذف میشی


اشتباه نکن تا برنده باشی

winner cup

به همه سوالا جواب درست بده تا بین برنده‌های مسابقه باشی و جایزه نقدی ببری


جون اضافه

با جون اضافه میتونی در صورت جواب اشتباه به سوال، خودتو به بازی برگردونی. حالا چطوری جون اضافه بگیری؟ با دعوت کردن دوستات به کوییزشو، یک جون اضافه دریافت میکنی. فقط حواست باشه که تو هر مسابقه فقط یکبار میتونی از جون اضافه استفاده کنی؛ و اینکه از جون اضافه فقط تا سوال ۱۰ میتونی استفاده کنی و برای سوال ۱۱ و ۱۲ امکان استفاده از جون اضافه نیست.


دعوت دوستان

برای اینکه با دوستات گروهی کوییزشو بازی کنی و با هم کل کل کنید، میتونی با کد معرفی خودت که با رفتن به صفحه اصلی برنامه کوییزشو و انتخاب گزینه دعوت از دوستان، با به اشتراک گذاشتن کد معرف خودت بین دوستات، در صورتی که اونا تو کوییزشو ثبت نام کنن، یک جون اضافه به ازای هر دعوت هم به تو و هم به دوستت داده میشه.


همین الان میتونی آخرین نسخه کوییزشو رو از فروشگاه‌های زیر دریافت کنی تا بین اولین نفراتی باشی که از جدیدترین قابلیت‌ها و ویژگی‌ها استفاده می‌کنند.منبع:
سایت کوییزشو
QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط