کد دعوت دوستان در کوییز

۱۳ اسفند ۱۳۹۷

شاید براتون سوال شده باشه که کد دعوت کوییز اف کینگز کجاست یا چطور میشه جایزه معرفی دوستان رو فعال کنیم. در ادامه مطلب براتون توضیح می‌دیم که چطور می‌تونید دوستاتون رو به بازی دعوت کنید تا اونا با کد دعوت شما بتونن سکه رایگان دریافت کنن:


کد دعوت کجاست؟

در منوی اصلی پایین سمت راست روی عکس کادو کلیک کنید در قسمت “دعوت دوستان” کد دعوت شما در بالا نمایش داده شده است.

picture


کد دعوت دوستانم را در کجا باید وارد کنم؟

در داخل تنظیمات در بخش “جایزه بگیرید” کد را وارد کنید و اگر قبلا کدی را وارد نکرده باشید ۲۰۰ سکه جایزه می‌گیرید. هر کاربر فقط یک بار می‌تونه کد دعوت یک کاربر دیگه رو وارد بازی خودش کنه.

picture


چطوری دوستامو به بازی دعوت کنم؟

در صفحه اصلی بازی، روی آیکون کادوی سبز رنگ پایین و سمت راست کلیک کرده و گزینه «دعوت دوستان» رو انتخاب کنید. در صفحه جدید که براتون باز میشه، انتخاب کنید که از چه طریقی می‌خواید بازی رو به دوستتون معرفی کنید: - شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام - ایمیل - پیامک با انتخاب یکی از روش‌های بالا و انتخاب دوستتون، پیام معرفی بازی و کد دعوت شما برای دوستتون ارسال میشه. اگر دوستتون موقع ثبت‌نام در بازی، کد دعوت شما رو وارد کنه، هم به شما و هم به دوست‌تون نفری ۲۰۰ سکه جایزه داده میشه.

picture


کد جایزه را باید کجا وارد کنم؟

در داخل تنظیمات در بخش “جایزه بگیرید” کد را وارد کنید کدهای تخفیف محدودیت تعداد و محدودیت زمان دارند که توسط تیم مربوطه تعیین می‌گردد، همیشه کانال ما را دنبال کنید و به محض دریافت کد اون رو وارد کنید قبل از اینکه محدودیت اون تمام بشه

picture
pictureQuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط